BAYAN AZDIRICI HAP

lady era 1024x269 - BAYAN AZDIRICI HAP

Lady Era bayanların yaşadığı cinsel isteksizlik ve cinsel ilişkiden zevk alamama problemini ortadan kaldıran bir üründür. Bayanlar çeşitli nedenlerle cinsel isteksizlik duyabilirler. Bu sebepler günlük hayatın getirdiği yorgunluk olabildiği gibi psikolojik sebeplerde olabilmektedir. Bayanların en büyük problemlerinden olan cinsel soğukluk Lady Era ile artık tarihe karışmaktadır.

hemen siparis verin - BAYAN AZDIRICI HAP

Bilgi ! Sitemiz üzerinden saat 16:30’a kadar vermiş olduğunuz ürün siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir. Departmanımız, siparişinizin içeriği belli olmayacak şekilde paketleyip adresinize teslim edilmek üzere gün içinde anlaşmalı kargoya verilecektir. Ürün teslimatları tüm illere ortalama 2-3 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

Bilgi !Siparişinizdeki ürünlerin teslimatı ile ilgili herhangi bir problem yaşanması durumunda, Sorularınızı müşteri hizmetlerimize iletebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.  0535 399 34 69 numaralı telefondan 09:30 – 24:00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.